| HomePage | Download | Weblinks |
 

  Net Office
Hlavná stránka
Download
Weblinks
Ankety
TOP 15

Personalizácia
Rozšírené vyhľadávanie

  Kontakt
Clubgalerie
1. Maja 1456
DS-CLUBgalerie
02001 Púchov
tel.: 0911 820 650
mail: dan@shaka.sk


planet /27.09.08 /sobota/ PB
Vydané: 10. 09. 2008, 1778x prečítané, komentárov: 1291, pridať komentár
Zobraz komentáre k článku
Pridaj komentár k článku
Pošli informačný e-mail o článku
Vytlač článok

Pozvanie na stretnutie v Povazkej. Snaha pripravit večer ako za doby shaka so všetkým čo ju tvorilo.Je pripravený pre Vás prezent, CD kde dude cca 60 min music Def/Josef Sedlon. skús prisť čím prv.
Noc v réžii Shaka so svojou špecifickou atmosférou, vďaka ľuďom, ktorí ju poznali. S množstvom pripravených svetelných sekvencií a svetelných scén za ktorými stojí ambiciózny a umelecky mysliaci individualista svetla a tmy- TMaCx.
Ak ste si nikdy nevšimli, ako pôsobí na človeka svetlo, ktoré tvorí atmosféru, tak tento večer si to iste všimnete.
No a čo sa týka music, je pozvaný človek, ktorý figuruje na scéne desiatky rokov a stále je aktívne zamestnaný v oblasti music v pražskom alternatívnom rádiu R1 – DJ Josef Sedloň. Popri ňom predstavia svoj aktuálny hudobný pohľad a vkus známi DJs.

Def - je jedným z prvých DJs v považskom regióne a zároveň pokročilým producentom vlastných trackov a setov. Venuje hudbe ako svojej záľube už skoro 10 rokov a tiež pôsobí v oblasti kultúry v Považskej Bystrici.
Libor Fiala - z mladšej generácie DJs, ktorý disponuje spoločenskou úrovňou a vlastním publikom, híčkaným svojím bezprostredným prístupom , pre ktoré je ochotný podstúpiť všetko.
David Steiniger - Vystúpi spoločne s kolegom Liborom Fialom v tandeme so spoločným projektom Freshboys. Je to DJ, ktorý si trpezlivo cibril svoj vkus a štýl a momentálne žne úspech doma i v cudzine. Dá sa skonštatovať že tento človek je v skupine DJs, ktorý stále hrá srdcom pre publikum.
DJane Drea – element, žena, ktorá disponuje čistím ženským zmyslom pre vnímanie rytmu s ktorým zaobchádza tak, ako iba žena vie.
No a nakoniec by bolo asi vhodne spomenúť samotný klub - je to priestor ktorý má majiteľa s veľkým M, ktorému očividne záleží na kvalite, čo je evidentné i na samotnom technickom vybavení i stave interiéru, ktorý je stále ako nový. Vďaka za to.
Tak snáď sa stretneme vo švungu tanca.

PROGRESSIVE SOUND OF PLANET
Sobota 27.september 2008 | 22.00 hod.
Planet Music Club | Považská Bystrica

DJs:

DJ Josef Sedloň (Roxy/CZ)
+ Carl live percusion
DJ Def (azylum.sk)
DJs Freshboys (aka Libor Fiala & David Steiniger)
DJane Drea (plasticpuls.sk)

Info:
www.shaka.sk
www.housemusic.sk/planet  Kalendár
<<  Jún  >>
PoUtStŠtPiSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

popis k baneru