| HomePage | Download | Weblinks |
 

  Net Office
Hlavná stránka
Download
Weblinks
Ankety
TOP 15

Personalizácia
Rozšírené vyhľadávanie

  Kontakt
Clubgalerie
1. Maja 1456
DS-CLUBgalerie
02001 Púchov
tel.: 0911 820 650
mail: dan@shaka.sk


LUXURY III. - Color edition 28.5. 2010 / piatok
Vydané: 06. 05. 2010, 1645x prečítané, komentárov: 2436, pridať komentár
Zobraz komentáre k článku
Pridaj komentár k článku
Pošli informačný e-mail o článku
Vytlač článok

Dámy a Páni,
prichádza LUXURY III. – color edition
Väčšia, kvalitnejšia, prepracovanejšia

Presne po 168 dňoch opäť Púchov a tunajšia Club galeria (ex Shaka) (http://www.shaka.sk) zažije opäť jednu z najluxusnejšie spracovaných klubových párty v Trenčianskom kraji.

Kto bol v decembri na druhom pokračovaní LUXURY, neváha aj tentokrát povedať „JASNÉ IDEME!“ Pre nezasvätených, ide síce o menší, ale zato o precízne spracovaný tanečný event, ktorý v sebe spája luxusné svetelné a vizuálne spracovanie, kvalitný zvuk, dekorácie, príjemnú obsluhu na bare, pozitívnu atmosféru ako u organizátorov, tak aj návštevníkov a výbornú hudbu. Tešiť sa môžu aj pravidelný návštevníci, pretože Luxury opäť zdvíha latku kvality.Tú hudobnú budú mať na starosti až siedmy dj-i počas jedného večera. Kritéria kvality ako sa na Luxury patrí splnil headliner
Roman Rai
(http://www.myspace.com/romanrai).


Dlhoročný rezident pražského clubu Roxy. DJ, ktorý vystúpil vedľa mnohých Top hostí v ČR. Svojimi producentskými počinmi sa dostáva čím dalej viac rešpektovaným a uznávaným aj v zahraničí. V rebríčku najobľúbenejších DJov podľa Dance Music Awards 2009 získal 2.miesto.

Pozitívnu náladu nám prinesie usmievavá, talentovaná a čoraz viac známa Djane Kitty (http://www.idj.cz/kitty/) z Bratislavy.


Jej výsledný sound je vysoko počúvateľnou zmesou viacerých štýlov od progressive, cez house, ambient, nujazz a čoraz častejšie však cielene zablúdi aj do minimalových a techhousových vôd.

Aby toho nebolo málo ďalším hosťom bude v Púchove dôverne známy Dj DA-NO (http://www.myspace.com/dustproduction) .


20 rokov djskej kariery na Slovensku, ale aj za hranicami, jeden z otcov tanečnej scény na Slovensku v 90. rokoch, každý týždeň je na jeho nociach veľké možstvo platiacich ľudí. Hranie po boku takých techno legiend, ako sú napríklad DJ Godfather alebo Jay Denham.

Line up doplnia dve taktiež pozitívne naladené domáce djske dua Libor Fiala a David Steiniger aka Freshboys (http://www.myspace.com/freshboysdjs).


Ktorý posledné obdobie sa čoraz viac ukazujú za hranicami Slovenska a zahrali si povedľa mien ako Jose Amnesia alebo Kyau & Albert.

V tento luxusný večer nemôžu chýbať rezidenti akcie Tessio&Cimy (http://www.myspace.com/tessioandcimy), ktorý si formujú svoju vlastnú cestu hudobným svetom.


O vizuálny desing eventu, light jay performance a dohľad nad ostatnou technikou sa opäť postará svetelný mág LJ TMaCX (http://www.enchant-intensity.com).


Tentokrát pripravuje pre Vás arzenál 4roch! Plnofarebných! laserových projektorov, ktorých výkon je prezatiaľ predmetom tajomstva. Ale vedzte, že pojde o niečo dych vyrážajúce !!! :)

A prečo Color edition ? Pretože prichádza leto, všetko je slnečné a farebné a teda aj duch LUXURY III. sa bude niesť v tomto ponímaní. Farebné dekorácie, Farebné lasery, Farebné Kvety, Farebný priestor ClubGalerie a tropické ovocie k tomu.
Ďaľšie informácie ako technické špecifikácie, spustenie predpredaja, vizualizácie, zverejnenie vychytávok atď zverejníme už čoskoro.

Tak nezabudnite: 28.5.2010 / LUXURY III – Color edition / ClubGaleria Púchov.

Klub je vybavený kvalitnou klimatizáciou (prísun čerstvého vzduchu a odvod vydýchaného) so širokým barom, oddychovou miestnosťou a max.kapacitou 300 návštevníkov.


DJs:
ROMAN RAI /roxy praha flow resident/
KITTY /myspace.com/missdjanekitty/
DA-NO /dustproduction.dub/
FRESHBOYS /plasticpuls.sk/
TESSIO&CIMY /luxury resident djs/


LJ:
light & laser LIVE act by ENCHANT INTENSITY /e-intensity.com/


Specials:
4x fullcolor!! lasers +1, vyladený zvuk, čerstvé ovocie , ..
+ 10%tná zľava na prepravu osôb taxislužbou G-taxi v deň akcie kamkoľvek (po preukázaní sa platným predpredajovým lístkom alebo páskou z akcie LUXURY III - Color edition)
+ Prvých 50 návštevníkov si odnesie exkluzívne CD ktoré nám namieša djane KITTY!
+ ďaľšie specials zverejníme čoskoro :)


Oficiálny web tohto eventu najdete na :
http:\\www.myspace.com\luxurypartys  Kalendár
<<  September  >>
PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

popis k baneru